Genel Bilgi

ART olarak mühendislik hizmetlerinin ötesinde çözüm ortaklarına farklı bakış açıları sunmaya odaklanmış tecrübeli mühendislerimiz ile 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

İklim değişikliğinin getirdiği küresel sorunların yarattığı su kıtlığının önüne geçilmesini sağlayacak planlama, projelendirme ve proje yönetimini, TMMMB, FIDIC, EFCA üyesi olarak ISO 9001-22 ve ISO 14001-2022 kalite yönetim sistemi çerçevesinde yürütmekteyiz.
Yurt içi ve yurt dışında bulunan ofislerimiz ve ortaklarımızla başarılı projelere imza atarak, önümüzdeki dönemde de doğayı ve insanı birlikte ele alan bütüncül bir yaklaşımla, yaşanabilir kentsel mekanlar yaratma konusunda heyecanımızı kararlılıkla devam ettireceğiz.
Sürdürülebilirliği ve kaliteyi yeni projelere, ticari faaliyetlerimize, çalışmalarımızı hazırlayan, geliştiren, yöneten çalışma ekibimiz ile birlikte her şeyin merkezine koyuyoruz.

ART Türkiye merkezli, önde gelen bağımsız, uluslararası bir danışmanlık şirket olarak kamu ve özel müşterilere ve büyük finansman kuruluşlarına geniş bir yelpazede tam entegre çok disiplinli hizmetler sunmaktadır. 1991 yılında kurulan ART, Azerbaycan, Özbekistan, Pakistan başta olmak üzere Türkiye’de ve yurt dışında büyük kalkınma projelerinin planlanması, tasarımı ve denetimi konusunda geniş ve köklü bir yeteneğe sahiptir.
Mühendislik sektöründe 31 yılı geride bırakan ART, yerel ve uluslararası pazarlarda kamu ve özel sektör müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Boyut, karmaşıklık ve konum ne olursa olsun her bir görevin gereksinimlerini karşılamak üzere uyarlanmış müşterilerimize entegre tasarım ve yönetim çözümleri sunuyoruz.

ART, ATCEA (Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Derneği) üyeliği ile FIDIC (Uluslararası Müşavir Mühendisler Federasyonu) ve EFCA (Avrupa Mühendislik Müşavirlik Dernekleri Federasyonu) üyesidir. ISO 9001-2015 ve ISO 14001-2015 kalite yönetim sistemlerine kayıtlı olan ART, karmaşık projeler sunma ve tasarlama konusunda bir markadır.